Koncert charytatywny Wójcik  & Sarniak ZAPRASZAMY

Wraz z nadejściem wiosny rozkwitną Pola Nadziei, których symbolem jest kwiat żonkila. Pola Nadziei  to kampania mająca na celu promowanie bezinteresownej pomocy pacjentom hospicjum oraz zwrócenie uwagi społeczeństwa na ideę hospicyjną.
W ramach prowadzonych działań zapraszamy na koncert  charytatywny Wójcik  & Sarniak, w Klubie Muzycznym Smok, 6 kwietnia 2024 r. godz. 18:00.

Cegiełki w cenie  50 zł. do nabycia w Klubie Smok lub w siedzibie Hospicjum.

Paweł Wójcik

Wrażliwy twardziel z gitarą. Ciałem z Płocka, duchem z Suwalszczyzny. Śpiewa autorskie piosenki pełne refleksji i niebanalnego humoru. Szczery do bólu – tak w życiu, jak i na scenie. Pisze o sprawach, które wszystkich nas dotyczą, ale nie zawsze potrafimy o nich mówić.

Jest zdobywcą nagrody im. Wojciecha Bellona na 48. Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie, nagrody publiczności na festiwalu im. Jacka Kaczmarskiego „ Nadzieja”, laureatem Grand Prix i nagrody publiczności na festiwalu piosenki kabaretowej OSPA w Ostrołęce oraz Grand Prix im. Jonasza Kofty w Międzynarodowym Festiwalu Bardów OPPA w Warszawie.

Występuje w towarzystwie pianisty-akompaniatora Tomasza Sarniaka, który „czarno na białym” potęguje emocje i wydobywa w jego piosenek ledwie uchwytne nastroje.

Dyskografia Pawła Wójcika i Tomasza Sarniaka: „Piosenki ze szkłem” (2013), „Obrazki” (2014), „Uliczna” (2016), „Wysocki po mojemu” (2018), „Dama Pik” (2019), „Wójcik&Sarniak w Piwnicy Pod Baranami” (2019)